Komfortowy Hotel i Spa w Białymstoku

Scrolluj

Luksusowy Hotel w centrum Białegostoku

Na pięknym wschodzie, w czarującej stolicy Podlasia – Białymstoku, znajduje się Hotel Royal & SPA****. Nasza oferta została przygotowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort wygodę i prywatność. Gwarantujemy, że u nas będą mogli poczuć się Państwo tak dobrze, jak w domu.

Hotel Royal znajdą Państwo w centrum Białegostoku na Rynku Kościuszki. Nieopodal obiektu znajduje się Ratusz, Pałac Branickich i wiele innych ciekawych atrakcji turystycznych. Od samego początku naszej działalności przyświeca nam jeden cel – sprawić, aby nasz hotel był miejscem, w którym Goście będą mogli odpocząć, zregenerować siły i świetnie się bawić! 

Luksusowy hotel

w sercu Białegostoku

Hotel Royal mieści się na Rynku Kościuszki – w miejscu tętniącym życiem przez cały rok. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Ratusz, Pałac Branickich, piękny park oraz wiele zabytków.

Jedno miejsce

wiele atrakcji

W jednym miejscu nasi Goście znajdą luksusowy hotel, salę konferencyjną, wyśmienitą restaurację, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner oraz wyjątkową atmosferę. 

Jedno miejsce

W jednym miejscu, poza luksusowym hotelem, nasi Goście znajdą przestronną salę konferencyjną, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner oraz niepowtarzalną atmosferę. 

Komfortowe pokoje

Oraz przestrzeń dla biznesu

Dla naszych Gości przygotowaliśmy aż 42 pokoje w trzech różnych standardach. Warto zaznaczyć, że Hotel Royal to nie tylko doskonały obiekt wypoczynkowy, ale również nowoczesny obiekt biznesowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji.

Dodatkowo informujemy, że do dyspozycji Gości oddajemy strzeżony parking, na znajduje się ponad trzydzieści miejsc parkingowych.   

Rezerwuj online

Szybko i bezpiecznie

25 kwietnia 18
26 kwietnia 18

Korzyści z rezerwacji online

Rezerwując online masz gwarancję najniższej ceny oraz otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij