Atrakcje w hotelu

Scrolluj

Wszystko dla ciała i duszy

Royal Hotel w Białymstoku to wyjątkowe miejsce, w którym będą mogli Państwo spędzić czas w luksusowych warunkach pod okiem profesjonalnego personelu. Gwarantujemy, że u nas każdy będzie mógł poczuć się wyjątkowo!

Strefa Wellness & Spa

relaks dla ciała i duszy

Oferujemy Państwu relaks dla ciała i duszy w Salonie Dr Irena Eris Beauty Partner. Od czerwca 2018 r. nasi Goście mogą korzystać z nowoczesnej strefy Wellness z basenem, sauną suchą, łaźnią parową, jaccuzi i siłownią. Umieszczona ona została na najwyższej kondygnacji hotelu z niesamowitym widokiem na Białystok.  

Własny browar

oraz Restauracja Monte Carlo

W jednym miejscu znajdą Państwo luksusowy hotel, Browar Stary Rynek oraz Restaurację Monte Carlo. Jesteśmy przekonani, że jakość serwowanych potraw spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych Gości. Nie czekajcie i sprawdźcie na własnej skórze, dlaczego warto nam zaufać! 

Klub bilardowy Royal

Kawiarnia Royal

Poszukujesz dodatkowych atrakcji podczas pobytu w hotelu? Zapraszamy do klubu bilardowego Royal, który oferuje możliwość gry w bilarda z wykorzystaniem 2 profesjonalnych stołów. Zagraj z przyjaciółmi bądź samodzielnie praktykuj swoje umiejętności bilardowe. Bilard to super rozrywka i niezapomniane emocje. Klub znajduje się na poziomie -1 w Browarze Stary Rynek.

Zrób krótką przerwę w grze i skorzystaj z oferty kawiarni Royal, skuś się na pyszną kawę, drinka bądź nietuzinkowe piwo.


 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij